Teknosel Bilgisayar
Şirketimiz 1999 yılından beri kendi alanında faaliyet göstermektedir . Kurulduğu yıllarda PC , Oem parça , Masaüstü ek donanımları ve markalı bilgisayar satışı yapan firmamız , zamanla Bilgisayar Sektöründeki yerini ve hedefini büyük kitlelere duyurmuştur.
Dürüst ve kaliteli hizmet odaklı çalışma prensibi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile en son teknolojileri müşterilerinin kullanımına sunma hedefi ile gündelik hayatı teknolojik gelişmeler ile daha da kolay hale getirmektir. Tecrübeli ve Eğitimli Teknik Kadrosu ile müşterilerimize daha iyiyi sunabilmenin yollarını aramaktayız. Birbirinden farklı onlarca sektörde, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik altyapısını, alternatif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona geçişlerinde destek olmaktayız.
"Asıl Sermaye Müşteri Güvenidir"

diyen Teknosel Bilgisayar memnun kalmış her müşterinin fahri birer pazarlamacı olduğu bilinci içinde müşterilerine her konuda profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Marka Konumu

Casper her yıl Nielsen tarafından yapılan markalar araştırmasına göre, bilgisayar denince 8 yıldır ilk akla gelen marka konumunda bulunuyor. IPSOS KGM Lovemarks ( En Sevilen Markalar) 2010 araştırmasına göre, En Sevilen Bilgisayar Markası olarak Casper birinci sırada bulunuyor. Lovemarks 2010 araştırmasında genel sıralamada ise en sevilen ilk 10 marka arasında yer alıyor.

 

1996-2009 Yılları Casper Marka Bilinirlik Grafiği

2009 Markalar Raporu

En Sevilen Bilgisayar Markası Sıralaması/LOVEMARKS 2010/IPSOS-KGM

En Sevilen İlk 10 Marka Sıralaması/LOVEMARKS 2010/ IPSOS- KGM

 

 
Müşteri Hizmetleri
 
 
0 850 220 11 10
 
0 212 668 9 444